ŠKOLA

Lyžařská a snowboardová škola nabízí výuku lyžování pro děti od 3 let, dále intenzivní péči pro začátečníky a pokročilejší v individuálním programu. Skupinová výuka probíhá od 3 osob, podobně zdatných lyžařů.

První kroky na lyžích jsou na mírně svažitém terénu s využitím jednoduchého vleku "dětského lana". Po zvládnutí základních dovedností možnost dalšího zdokonalení na větší pomě i sjezdovce. Pro náročnější je při dobrých sněhových podmínkách možnost zařadit výuku oblouku v neupravovaných terénech.

Snowboarding je vhodný pro děti asi od 6 let. Další omezení záleží na odvaze a osobním přesvědčení začátečníků, jimž rádi pomůžeme a poradíme. Organizace výuky je stejná jako při lyžování, individuální péče vhodná pro rychlý start nebo skupinová výuka od 3 snowboardistů na stejné úrovni. Další ježdění možné v malém rozvíjejícím se snow parku.

Pro běžkaře nabízíme denní i večerní výlet do nedalekých Čenkovic možností zastávky a posilnění v tamním stylovém pohostinství. K daným podmínkám je nutná domluva a základní zkušenost s tímto nádherným zimním sportem.


Kontakt

+420 732 742 057